Mladší žákyně jely pro body do Nymburka

Netradičně v pátek 27.1. se odehrál přeložený turnaj mladších žákyň v Nymburce. 😎 Čekaly nás soupeři z předních příček tabulky. V prvním setu proti Nymburskému Áčku, které v tabulce vede, seděly holky asi ještě v lavicích ve škole. 🤨 Velice rychle jsme se tedy ocitly v setu druhém. Tam jsme ale soupeřkám nedaly už nic zadarmo, začaly jsme se soustředit a zlepšení ve všech herních činnostech bylo znát. Vyrovnaný set jsme bohužel nezvládly v koncovce. 😇
Ve druhém zápasu proti Nymburskému béčku jsme neponechaly nic náhodě. Šel nám servis, smeče i bloky, zasloužené vítězství 2:0 bylo naše.
V posledním zápase proti Nymburským Bombám jsme chtěly zabojovat a vrátit jim porážku z finále modrého mini v Praze 💪🏻 Boj byl velice vyrovnaný. Obrovská fanouškovská základna soupeřů byla ale znát. Díky nepozorným chybám a tlaku fanoušků  jsme podlehly v koncovce obou setů. Takže prohra 0:2.