Modré holky mezi pražskou elitou

V neděli 15.1. jely modré děvčata reprezentovat do Prahy. Áčko ve složení Bára, Sába, Kája, Áďa Koz. a Maruška startovalo ve druhé lize a mělo jasný cíl, předvést kvalitní hru a ideálně se vrátit mezi elitu do ligy první. První, rozkoukávací zápas skončil vyhranou remízou, takže jsme věděly, že to nebude lehký úkol. Druhý zápas byl v naší režii, tedy jasná výhra za tři body. 💪🏻 Další Počernické holky nám zatopily. My udělaly pár zbytečných chyb na servise i v útoku a přesná remíza i na body byla na světě. 🤨 V předposledním zápase jsme se poučily z vlastních chyb a potvrdily formu na síti – kvalitní smeče i bloky. Skóre 2:0 v kapse. V posledním zápase šlo opravdu o všechno! Naděje na postup stále byla, vyhrát jsme ale musely za 3 body. 🙏🏼 Holky to měly nejspíš v hlavě. Nepozornými chybami bohužel prohráváme první set 23:25. Poslední set si šly holky tedy užít. A povedlo se! Holky ze Lvů jsme převálcovaly všemi herními činnostmi. Na závěr tedy vyhraná remíza. 🥳 Krásné druhé místo v druhé lize a celkové 6. místo z 60. pražských týmů. Skvěle! 🤩
Mladší, méně zkušené Béčko ve složení Anička Č., Bětka, Áďa Kob. a Nelča startovalo v lize čtvrté s cílem udržet se. 😎 Tato liga je velice vyrovnaná a rozhoduje tedy každý bod. Holky začaly den skvěle! Dvě celkem jednoznačné výhry byly jejich. 🤩 V dalších zápasech chybělo štěstí. I přes velkou bojovnost jsme zbývajících 6 setů (tři zápasy) všechny prohrály shodně 22 nebo 23:25. Nevadí, každý takový zápas holky posouvá ohromně dál. Navíc dvě hráčky budou moci hrát modrý minivolejbal i příští rok. 😇 Béčku patří tedy 4. místo ve čtvrté lize a celkové 20. místo z 60. pražských týmů. 🤩