Premiéra

Pečecká premiéra v krajské soutěži Kadetek! 🏐
Je to první sezóna pečecké mládeže, co jsme přihlásily holky do soutěže Kadetek. Zprvu jsme měly obavy, budeme mít dost hráček které budou hrát? Bude je to bavit i kdyby nevyhrávaly? To nemusíme řešit!😀
Hráček se nám na první zápas, který se odehrával na domácích antukových kurtech sešlo 11, a to nám jedna hráčka fandila z New Yorku 😎. Příště budeme v plném počtu.
Po posledních pár tréninzích jsme měly obavy i z kvality hry, ale holky jako kdyby se přepnuly do jiného režimu a až na pár slabých chvilek vyhrály 3:0 a 3:1 💪🏼🏐.
Musím podotknout, že začátky zápasů jsou pro nás rozehrávací. V prvním zápase stačila naštěstí jen půlka prvního setu, kdy holky prohrávaly 7:15 a začaly hrát, body dotáhly a nakonec vyhrály. Bohužel, ve druhém zápase jsme si na rozehrání nechaly celý set, za stavu 22:5 jsem nevěřila svým očím. Jako kdyby těla hráček opustily jejich duše. Dokonce panu rozhodčímu bylo hráčkou řečeno: „My se musíme rozehrát, počkejte na další set.“ 😂 Měla pravdu, druhý det skončil 25:17 v náš prospěch!
Musím pochválit opravdu všechny hráčky. I ty méně zkušené překonaly svůj strach a předvedly opravdu pěknou hru, ty starší je zase podržely a jako tým vytvořily pěkný celek. ❤️🏐
Tak doufáme, že zbytek sezóny se ponese ve stejném duchu a budeme moct slavit pěkné umístění na konci sezóny! 😎😀