Shrnutí soustředění 2019

Ve dnech 3.8. – 9.8.2019 jsme odjely na volejbalové soustředění do Vysokého nad Jizerou. V místních podmínkách, kde jsme ubytováni na stejném místě, kde je tělocvična, antukové kurty, asfaltové hřiště a na jídlo docházíme do nedaleké jídelny, jsme moc spokojeni, proto se sem už třetím rokem vracíme.
Všechny hráčky udělaly nějaký pokrok. Někdo větší, někdo menší. Nicméně jsme se neflákaly a jsme připraveni na novou sezónu v plné síle!
Mladší hráčky se učily hrát šestkový volejbal a starší (kadetky) nacvičovaly různé kombinace a utvrzovaly se v herním systému, bez kterého bychom se nemohly hnout z místa. Musím říct, že ač se to někdy někomu nemuselo zdát, naše cíle se naplnily a holky se ve velké míře naučily to, co jsme od nich chtěly.
Když pominu nějaké škrábance a puchýře, obešly jsme se i bez vážnějších zranění a nemocí. Počasí nám také vyšlo krásně a i takzvaný odpočinkový den jsme stihly. Mladší holky se šly projít do parku, na dětské hřiště a odpočinout si, ty starší šly na nedalekou rozhlednu ´“U Borovice“. I tato část proběhla v pořádku.
Všem zúčastněným tedy děkujeme a těšíme se, až se zase uvidíme na tréninku.

Fotogalerii ze soustředění najdete zde.

Soustředění 2019