U14 v neděli neporaženy! 🤩

V neděli před Mikulášem vyrazily mladší žákyně na další kolo krajského přeboru do Kutné Hory. Tentokrát ve složení: Anička Č., Sába, Bětka, Áďa Kob., Áďa Koz., Bára a Maruška. První zápas proti Kutné Hoře začal trochu s nervozitou. Proti domácím celkům, to tak máme vždy. První set se tedy rozhodl až v koncovce, kdy jsme dokázaly lépe “zaútočit” (prsty doprostřed hřiště 🙊). Druhý set už byl klidný a vítězství 2:0 bylo naše. 💪🏻
Dále nás čekalo soupeření už jen s Kolínem. Nejprve jsme si doslova naservírovaly Béčko. Dařilo se nám už i smečovat a nekazily jsme servis. Výsledky setů 25:9 a 25:7 tedy mluví za vše. 😜🤩
Poslední zápas s Kolínským Áčkem byl zpočátku velmi vyrovnaný, naštěstí jsme se nezalekly a byly v poli pozornější než soupeři. Přidaly jsme další esa a vítězství 2:0 na sety bylo na světě.
Do tabulky vezeme z Kutné Hory plný počet devíti bodů a stoupáme na průběžnou třetí příčku naší skupiny! 🥉
Holky moc chválíme za týmového ducha a rodičům děkujeme za spolupráci s dopravou. 🙏