U16 v oslabené sestavě doma 😇

V neděli 6.11. se starší žákyně opět ukázaly doma! Vlastně jen půlka z nich… Díky jejich velké marodce a jiným aktivitám, jsme proti týmům z čela tabulky nastoupily ve složení: Linda, Sába, Áďa, Bára, Simča, Pája a Kája. Tedy čtyři mladší a tři starší žákyně. 👀
Není divu, že jsme k prvnímu zápasu, zatím neporaženým Benátkám nastupovaly trochu s obavou. Bohužel nepomohl ani fakt, naší fanouškovské přesily. 🥳 Možná naopak, holky byly více nervózní, aby před rodiči něco nezkazily. Začátek prvního setu byl velice vyrovnaný, ovšem pár nervózních chyb v půlce druhé dodaly soupeřkám odvahu a došly si pro vítězství 25:18. V setu druhém jsme začaly pěkně dlouhým šlofíčkem. Až Sáby série na podání nás dostala do hry. Postupně jsme ukrajovaly z náskoku soupeřek, bohužel byl ale velký, zastavily jsme se na skóre 21:25. Velká škoda! 😇
Po dvouzápasové pauze, kdy se většina holek učila správné zapisování volejbalového zápisu, jsme nastoupily proti holkám z Mělníka. ✍ V prvním setu jsme skvěle předvedly vše co umíme a zvítězily 25:15. Holky už si asi myslely, že druhý set ovládnou úplně stejně a jak praví jedno z českých přísloví “Nechval dne před večerem”, ve druhém setu se kazilo podání, přišlo spoustu nepozornými chyb a holky daly soupeřkám šanci na výhru. Ty ji naštěstí nevyužily a z výhry 25:22 jsme se mohly radovat my. 💪
Po těchto zápasech si holky stále udržují své 3. místo ve skupině, pro další část soutěže se nám někteří soupeři vymění. Další kolo se hraje 27.11.