U14 splnily cíl!

První kolo jarní části mladších žákyň se odehrálo 14.4. v Lysé nad Labem. Čekaly nás důležité zápasy pro rozdělení o konečné umístění v tabulce. Do Lysé jsme vyrazily bez nemocné kapitánky, čekal nás tedy velmi těžký úkol. 🤨

První zápas hned proti domácím. Bohužel nám rozehrání trvalo déle, než soupeřkám a tak prohráváme první set. Ve druhém jsme to celkem jednoznačně soupeřkám vrátily. Rozhodla tedy až zkrácená sada, v jejíž koncovce vlivem nevynucených chyb a smůlou na síti prohráváme.

Druhý zápas proti, nám zatím neznámým, Kunicícm byl čistě v naší režii. Nekazil se servis ani příjem. K vidění bylo dost pěkných smečí (čti některé hráčky se odhodlaly konečně nehrát k soupeřům jen prsty!) Zasloužené vítězství 2:0 je tedy naše. 👌

S Mělníkem, to byl boj… Ostatně s nimi vždycky. Oba dva sety od začátku do konce velmi vyrovnané, nikdo nedal víc než tři body v řadě. Rozhodla tedy vždy koncovka, naštěstí jsme se nelekly a urvaly ji v náš prospěch vždy my! Další vítězství 2:0. 💪

V posledním, čtvrtém zápase proti Brandýsu došly síly… První set moc hezký, jen náhodou ho prohráváme 24:26. Ve druhém setu jsme ovšem hlavami již v šatně či někde na zmrzce. Prohráváme 0:2.

Výsledná tabulka ale hraje pro nás. Končíme na třetím místě a postupujeme do bojů o 6. – 10. místo ve Středočeském kraji, tedy plníme cíl daný od trenérek! 👏