První mistráky U14!

I mladší žákyně (U14) otevřely novou soutěžní sezónu. 🥳 Na své dva první zápasy vyrazily do nedalekého Nymburka.

Úvod prvního zápasu překvapil vše, soupeře i trenérky. 😱 S vítězem loňské sezóny Nymburkem A jsme totiž dokázaly dobře držet krok! Soupeř dokonce za stavu 11:10 pro nás bral time out. 👊🏼 Ovšem pět zkažených podání v druhé půlce prvního setu bylo z naší strany hodně. 🤦🏼‍♀️ Toho soupeřky dokázaly využít a vyhrát 25:21. V druhém setu se nám moc nedařilo zakončit. Zápas tedy skončil 0:2 na sety. 🙃

Ve druhém zápase jsme nastoupily též proti domácímu týmu, tentokrát Béčku. Ovládly jsme ho od začátku a režírovaly až do konce. Dařilo se podání i útok. Výhra 2:0 byla tedy velice zasloužená. 🤩 Do tabulky vezeme z Nymburka 3 body. 💪🏻