Mladší žákyně v Kolíně

V neděli 6.3. odehrály mladší žákyně poslední kolo zimní části krajského přeboru. Své síly poměřily s Mělníkem, Kralupami “A” a Kralupami “B” a vše dopadlo téměř podle očekávání.
První zápas proti Mělníku pro holky byl ideální na rozehrání a dle očekávání zvítězily hladce 2:0. Ten druhý už byl o něco těžší, soupeřem jim byly Kralupy “A”, na kterých je velmi znát jejich častější trénování a velká klubová základna. Naše holky sice bojovaly statečně, nic jim nedaly zadarmo, ale i tak prohrály 0:2. Nicméně nás to vůbec nemusí mrzet, jelikož naše holky jsou ve velké většině o 2 roky mladší, tudíž mají ještě spoustu času všechno natrénovat! Třetí zápas už byl opět vyrovnaný, o čemž svědčí i výsledek, a to vítězný tiebreak pro nás. Soupeřem nám byly Kralupy “B”, to už jsou stejně staré holky s těmi našimi a po relativně hladce vyhraném prvním setu si naše holky daly zřejmě pauzu a druhý set daly soupeřkám. Do tiebreaku už se naštěstí probraly a zvítězily ho.
Domů jsme si tedy přivezly 5 bodů z 9 možných a na konci zimní části soutěže jsme v tabulce na 6. místě v naší skupině. Další turnaj nás čeká v neděli 20.3. 2022, takže do té doby ještě něco potrénujeme a jistě získáme spoustu dalších bodů do tabulky.