Report

I letos jsme mohli odjet na volejbalové soustředění do Vysokého nad Jizerou a zdokonalovat tam naše dovednosti. Pro začátek jsme vyzkoušeli různé pohybové hry a aktivity pro seznámení. Od druhého dne už jsme začali poctivě trénovat volejbal. Bohužel nám většinu týdne propršelo, a tak jsme si museli vystačit s vnitřními prostory v hale. Ale to nás v našich plánech nezastavilo. V úterý dopoledne se počasí trošku umoudřilo, a tak jsme si na chvíli odpočinuli od volejbalu a prošli se na nedalekou rozhlednu, kde jsme si užili parádní výhledy. Po poledním klidu jsme se opět vrátili k trénování a konečně přišlo na řadu venkovní hřiště. Každý správný volejbalista přece musí být od antuky.
Pro večerní programy nesměla chybět ani kytara a společné zpívání, spoustu deskových her a pohybových aktivit. V průběhu týdne každý sbíral bodíky za různé soutěže a na konci byli všichni odměněni věcnými cenami, které se určitě líbily. My bychom také chtěli poděkovat všem, kdo nám nějakými těmi cenami přispěli.
Soustředění proběhlo v klidu, bez závažnějších zranění a pevně věřím, že jak děti, tak i my, trenéři, jsme si soustředění užili a těšíme se, až budeme moci podávat ty nejlepší výkony během zápasů v sezóně.