Domácí zápas kadetek proti Komárovu

Kadetky začaly hrát další část soutěže Středočeského kraje. Nyní hrají ve skupině o 1. až 8. místo. V neděli 16.2. sehrály zápasy na domácí půdě s družstvem z Komárova.
Hned na začátku prvního setu to vypadalo, že za chvíli bude odehráno a stihneme si ještě užít odpoledne 😎. Holky zatlačily na servisu a přes obranu se nic nedostalo, vedly jsme 10:1. Tady ale bohužel veškerá sranda skončila, holky začaly hrát nepozorně, asi proto, že v hlavě už ten set vyhrály. Ale realita byla bohužel jiná. Soupeřky nás dotáhly a prohrály jsme 30:28. Do dalšího setu nastoupily s čistší hlavou a i přes drobné komplikace to dotáhly až do konce zápasu na vítězství 3:1.
Druhý zápas už šťastný konec neměl. Sice se nám podařilo jeden set urvat, ale ty zbylé tři ne. Tudíž prohrávame 1:3 a se soupeřem jsme si fifty fifty. 😀
Mohu říct, že do jisté doby se holky snažily bojovat. Pak už ale nestačily jak fyzicky, tak psychicky. Projevila se jejich klesající účast a morálka na trénincích, všichni se mohli přesvědčit, že bez toho to nejde.
Nyní jsme na šestém místě v tabulce a bodový rozdíl mezi týmy není zas tak velký, takže dopadnout to může ještě jakkoliv 🙈😀.