U14 dohrály zimní část

Na poslední kolo zimní části vyrazily mladší žákyně bojovat do Nymburka.

První zápas proti Kostomlatům byl rozehřívací. Celý ale v naší režii. Vše fungovalo a zasloužená výhra za tři body byla naše. ✅

Druhý zápas chtěla Lysá nad Labem pojmout jako odvetu. V prvním setu jsme byly jasně lepší. Dařil se tvrdý servis se kterým si soupeřky neporadily, příjem taky super. Zasloužené vedení 1:0. Ve druhém setu jsme v nastavené laťce pokračovaly. Bohužel pár nevynucených chyb v koncovce setu mělo za následek jeho ztrátu 23:25. 😳 Ve třetí zkrácené sadě jsme ale soupeřky nechaly daleko za sebou na devíti bodech. Vítězství 2:1 bylo v kapse. 💪🏻 ✅

Pěti získanými body jsme si již pojistily třetí příčku ve skupině A. V posledním zápase proti domácím jsme neměly co ztratit ani získat.

S tímto duševním klidem jsme celkově odehrály celý zápas. My pustily do pole méně zkušené hráčky a soupeřky byly těsně nad námi, v koncovkách tedy vždy prohráváme.

Holky předvedly bojovný a hlavně týmový výkon. Individuální chyby jsou jen detaily. 😇 Chválíme!

V prvním kole jarní části, která se odehraje 14.4. v Lysé nad Labem nás čeká skupina J2. Ze které stále můžeme bojovat o přední příčky Středočeského kraje. Těšíme se. 🤩

Sestava: Anička Č., Bára, Sába, Maruška, Áďa Kob., Natka, Nelča a Violka