Další zkušenosti z barevného minivolejbalu!

O víkendu 16.-17.3 se konalo sedmé kolo barevného minivolejbalu. V sobotu odstartovaly hned tři týmy, a to dva fialové a jeden zelený.
🟣 Holky z obou týmů fialové barvy tento turnaj znají, a tak vědí do čeho jdou. Hned v prvním zápase se ale potkaly proti sobě. Hra byla napínavá a nakonec radost z vítězství slavil tým B! Po základní skupině oba dva týmy prohrály svůj čtvrtfinálový zápas, ale den tím nekončí! V konečném zápase se oba týmy opět potkaly proti sobě v souboji o 7. místo. Tentokrát se role vyměnily a zvítězil tým A, takže výhru si užily nakonec všechny!
Fialové Áčko: Viki a Sára
Fialové Béčko: Majda a Alenka

🟢 Zároveň na turnaji hrál třetí tým v zelené kategorii. Ty měly za úkol „očíhnout“ jak zelená vypadá a ukázat co umí! Jelikož pro ně tato kategorie byla změnou, ze začátku se rozkoukávaly. Poté byly k vidění i hezké výměny a byl vidět pokrok. I přes to, že se během dne občas nedařilo, na závěr přišel úspěch a poslední dva zápasy skončily výhrou pro naše holky! Nakonec si tedy domů odvážejí páté místo! Tým ve složení: Alice, Anička Š., Laura

🔴 V neděli pokračovaly už jen holky v červené barvě, tentokrát pouze ve dvou a to ve složení Anička Z. a Kačka M. Během prvního zápasu v základní skupině si opět musely připomenout to, že soupeři v tu chvíli nejsou jejich kamarádi a měly by jim hru co nejvíce znepříjemnit. Sice na to přišly, ale tenhle zápas už zachránit nedokázaly. Nevadí, protože v těch příštích se dařilo mnohem více a v šestičlenné skupině nakonec skončily na třetím místě. Následoval náš prokletý čtvrtfinálový zápas, kde se nás už od začátku sezóny drží smůla, tentokrát proti klukům z Proseka. Bohužel ani proti nim holky nedokázaly prokletí prolomit a následují boje o 5. – 8. místo. Zklamání z porážky je sebralo natolik, že nedokázaly po zbytek dne předvést hru, kterou umí a jejich chuť bojovat a vyhrát šla zřejmě někam na procházku (přeci jen venku bylo hezky). Domů si tedy odváží osmé místo.

Na všech holkách bylo během dne vidět zlepšení zápas od zápasu a pro jejich další herní rozvoj je každá účast na turnaji důležitá, i když se zrovna nedaří. Proto jsme rádi, že můžeme pravidelně tyto turnaje pražského minivolejbalu navštěvovat a holkám se tyto zkušenosti budou v pozdějším věku rozhodně hodit! Příští turnaj nás čeká již brzy, tak držte palce, ať můžeme slavit medailová umístění!