Jubileum s překvapením

Ne jedno překvapení čekalo účastníky letošního ročníku Mix Pečky 2021. Vezmeme to od začátku. Kulatý jubilejní ročník si žádal na zahájení něco netradičního. Organizátorky proto přizvaly zástupce města Pečky a zahájení turnaje tak proběhlo za účasti a podpory paní Ivety Minaříkové, 1. místostarostky města Pečky. Ta na úvod připojila povzbudivá slova všem volejbalistkám a volejbalistům a popřála úspěšnou hru.
                Letos se turnaje zúčastnilo celkem 13 týmů, povětšinou stálice této akce, které na tom byly herně velmi vyrovnaně, a proto umístění některých týmů tzv. na chvostu nebylo nijak ostudné. Tak jako každý rok byla využita kromě antukových hřišť i hřiště s umělým povrchem, která prošla nedávno rekonstrukcí.
                Tradice této akce má delšího trvání než jen 10 let (2012-2021). Ta se však počítají jako novodobá píšící se historie poté, co se do organizace pustila nová generace Volejbalu Pečky. Aby bylo toto výročí náležitě oslaveno a ozvláštněno organizátorky připravily pro všechny účastníky překvapení v podobě speciální edice triček. Aby byl 10. ročník ještě více speciální, nechali jsme pro účastníky vyrobit limitovanou sérii vratných eko-kelímků, které si účastníci buď ponechali a nebo vrátili do oběhu. Turnaj se rok od roku více a více ubírá směrem ekologickým, aby produkce odpadu byla co nejmenší. Na hřištích nechybí také odpadkové koše na třídění odpadu.
                O úžasné zakončení herní části dne se postaraly sesterské týmy Bojkot A a Bojkot B, kteří ve velkolepém finále ukázali napínavé utkání, z něhož Bojkot B vyšel jako vítěz. Avšak třešničkou na dortu byla žádost o ruku, která proběhla přímo na hřišti při zápase.
                Posledním překvapením kulatého ročníku byla večerní zábava, o kterou se postarala kapela NĚCO a bylo to opravdu něco!

Na úspěchu turnaje se podílely nejen týmy, ale také počasí, které se jako každý rok mimořádně vydařilo. Všem, kteří pomáhali se zajištěním turnaje velmi děkujeme, také děkujeme všem týmům za navození pohodové atmosféry a za kvalitní a pěknou hru. Speciálně bychom chtěli poděkovat městu Pečky, které nám poskytlo propagační předměty a ty byly předány s dalšími cenami.
                Konečné pořadí všech týmů: 1. Bojkot B, 2. Bojkot A, 3. Účastníci, 4. Játra staré dámy, 5. Nuda v parku, 6. Komiksáci, 7. WTF, 8. Hranolky s kečupem, 9. Českobrodské větry, 10. Chotusice, 11. Dopijem a pudem, 12. Fjodor, 13. Pandy