v Parkhale

A máme za sebou další zápasy kadetek ! 🏐 Co k tomu říct… „Bylo to náročné“ to vystihne asi nejlíp.
V prvním zápase s Kutnou Horou jsme měly absenci tří hráček, to nás uvedlo do nejistoty, ale holky se s tím popraly dobře. Trochu jsme „čarovaly“ s postavením, chyběla nám nahrávačka, opora týmu. Vrátily jsme se ke staršímu systému, který holky hrály 2 sezóny zpět, ale samy se brzy zorientovaly a začaly hrát tak jako tomu bylo na minulých zápasech. Nahrávaly hráčky, které normálně nenahrávají, to ve hřišti udělalo trošku zmatek, holky z toho byly zprvu nešťastné. Vítězství si však nechtěly nechat ujít, se vším se popraly, na hřišti začal vládnout řád a pořádek. Nakonec zápas dopadl vítězně 3:0 pro nás. 😊
Z druhého zápasu proti Benešovu jsme měly větší obavy, sice už nám přijela nahrávačka, ale soupeř to byl těžší. Pravidelně a poctivě trénují, k tomu my nemáme bohužel dostatečné možnosti. Minule jsme s tímto soupeřem sehrály vyrovnaný zápas, který jsme nakonec vyhrály. Včera tomu tak bohužel nebylo. První set jsme vyhrály skoro s nadhledem. Další 3 sety ale mluví za výsledek zápasu. Měly jsme neúspěšné série na příjmu, když už se nám tam začalo dařit, tak jsme nedokázaly výměnu proměnit v náš bod. Možná se od nás na chvíli odklonilo i štěstí  V koncovce setu to vypadalo vždy ale nadějně, holky začaly dotahovat, projevovat emoce, ale počítadlo jsme nedokázaly otočit přes číslo 22. Ano, je to tak, všechny sety jsme prohrály 22:25.
Nicméně zápas to byl opět vyrovnaný.
Celkově bych chtěla říct že po tom, co se holky probudily, se dokázaly dobře poprat s nestandardní situací v postavení, bojovaly do poslední chvíle a snažily se. 😊
Dále bych chtěla říct, že po tomto víkendu už je rozhodnuto. Holky budou další část sezóny hrát v té lepší skupině. Nastoupí do bojů o 1. až 8. místo, tak jim držte palce ať dopadnou co nejlépe. Nebudou to totiž vůbec jednoduché zápasy. 💪😁