Krajské mini 15.12.2019

V počtu 18 hráček jsme vyjely bojovat do Kolína na Krajské mini. Dva týmy ve žlutém mini (přehazce) se neztratily. Na minulém turnaji v listopadu jsme měly zlatou a bramborovou medaili. Tentokráte hrály holky v jiném složení a tak jsme čekaly, jak se změna promítne v celkové výsledku. Dopadlo to ještě lépe. Anička a Bětuškou vybojovaly zlato a Maruška s Majdou stříbro z celkového počtu 16 týmů.
Dalších 8 hráček bojovalo v červeném (pinkaném) mini. Naše 4 týmy spíše obsadily poslední místa. Některé hráčky neumí prodat to, co už umí a neposlouchají pokyny trenérek. Moc pospíchají, vynechávají kontrolku a pak se diví. Ale většina hráček bude i příští sezónu hrát v této kategorii, tak se snad zlepší i umístění v tabulce.
Holky z „modrého“ mají zkušenosti z Pražského přeboru. Jely to předvést. Tým „A“ (Matylda, Eliška a Simča) vybojovaly postup do první osmičky. Obsadily až 6.místo, ale je nutné podotknout, že na prvním až pátém místě byli chlapecké týmy, tudíž byly prvním dívčím týmem. Druhá trojice hráček obsadila 10.místo ze sedmnácti týmů v dané kategorii.