10.11.2019

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ makaly celý víkend! 😎 Na holkách bylo vidět, že jim prospěl sobotní minivolejbal, byly rozehrané. V prvním zápase nám byly soupeřem Říčany, které byly na domácí půdě. V prvním setu jsme vyhrály zdá se s přehledem (25:15). Ve druhém setu se ale hra otočila, měly jsme smůlu naprosto ve všem a bohužel jsme prohrály 14:25 a chystaly jsme se do třetího zkráceneho setu. Ten se nám taky nevydařil a tak jsme prohrály 1:2. Po volnu, kdy se holky posilnily jsme nastoupily na Brandýs. První set opět krásná výhra  druhý se nám nedařilo podání a tak jsme se opět vrhly do tiebreaku, my tu hru máme prostě rády 😁😎 ten se nám naštěstí zase vydařil a zvítězily jsme 2:1. Domů si holky tedy vezou 3 body do tabulky a průběžné 6. místo 😁 Zaslouží si pochvalu, i když se nedařilo tak se snažily bojovat a nevzdaly to 😁. Držme jim palce do dalších bojů (1.12.)