U14 v Kutné Hoře suverénní!

Mladší žákyně vyrazily v sobotu 10.2. na tři důležité utkání do Kutné Hory, vlivem jarních prázdnin na nymbursku bohužel v oslabené sestavě (Anička Č., Sába, Bára, Maruška, Violka, Nelča a Natálka). Čekal je tedy těžký úkol, body do tabulky urvat totiž chtěly!

První zápas hned proti domácím. Tady bylo vidět sehrávání zkušených holek se zbytkem týmu, to bohužel trvalo déle, než bychom chtěly, takže první set prohráváme. Během pauzy jsme si vyjasnily co a jak, takže zbytek zápasu byl čistě v naší režii. Vítězství 2:1!

Další dva zápasy nás čekal Kolín A i B. Ze všech čtyř setů jsme připustili drama pouze v jednom, asi už únavou… Dvě jasná vítězství 2:0 jsou naše!

Z Kutné Hory odvážíme 8 z celkem 9 možných bodů a držíme 4. příčku ve skupině A (9 týmů). Nutno podotknout, že nám schází ještě nějaké dohrávky, po kterých se snad posuneme výše.

Pochval se nám v sobotu dostávalo nejen od našich rodičů, ale i od trenérů soupeřů! Holky mají rychlé nožky, ve hřišti vše vyběhají a podání jsme již také vyladily pouze na pár zkažených za set. Super, jen tak dál!