Ženy bojovnice

První set prvního zápasu nezačal výhrou, ovšem do druhého setu jsme nastoupily již nekompromisně, ujaly jsme se hry a set nepustily, soupeřky neměly možnost nás dohnat. Srovnat se nám podařilo na stav 1:1. V tiebreaku jsme nastavené tempo neudržely a síly jsme pošetřily do dalších zápasů. Výsledný stav skončil 1:2 výhrou pro soupeře.

Druhý zápas nás čekal s Juniorkami z Kutné Hory, kdy se soupeřky, v prvním setu dostaly na pouhých 6 bodů a my set s přehledem získaly pro sebe. Věděly jsme, že ve druhém setu už to tak být nemusí …a tak se i stalo. Stačilo několik vlastních chyb – zkažené podání a balóny vyházené do autu. V závěrečném tiebreaku jsme ale nepovolily a nakonec utržily výhru 18:16, tedy 2:1 na sety.

Poslední zápas s vedoucím týmem tabulky jsme prohrály 2:0. Jak se to stalo? Rozhodně ne jednoznačně a odevzdaně. Tento zápas můžeme označit za nejzdařilejší, který jsme doteď odehrály. Efektivní dvojbloky, ostré útoky, obětavost a pružnost v poli, delší výměny bez ledabylého odevzdání balónu. Opravdu to byla radost pohledět na týmové herní nasazení a bojovnost každé hráčky. Euforií ze hry i slza dojetí ukápla.