Nabitý víkend zakončily starší žákyně

Starší žákyně mají za sebou první kolo další části soutěže! 😎 Tentokrát ve složení Linda, Lída, Simča, Pája, Nelča, Áďa, Kája, Bára a Sába navštívily Lysou nad Labem. V Prvním zápase proti domácím holky začaly trošku ztuha. Zaskočilo nás hned prvních 10 podání v řadě ze strany Lysé. Když už dokázaly otočit servis a pomalu ale jistě dohánět score, přicházely i další naše zbytečné chyby. První set byl tedy “na rozehranou”. V setu druhém to sice ze začátku vypadalo docela podobně, ale holky se naštěstí vzchopily o dost dříve a následovala vyrovnaná hra až do koncovky, kde holky opět trošku polevily a utrpěly tedy porážku 0:2. 🤨
Následující zápas po krátké pauze na druhé straně sítě stály holky z Kunic, ty jsme letos ještě neviděly a tak pro nás byla jejich hra překvapením. Tomu odpovídal i první set, kdy měly holky sice celou dobu lehký náskok, ale stále se ne a ne utrhnout “o parník”. Druhý set už jsme dokázaly ovládnout více a vítězství 25:9 bylo naše! 🥳
Třetí a poslední  zápas s holkama z Kutné Hory, které za letošní sezónu už celkem dobře známe, jsme začaly s dobrou náladou ještě z toho předchozího. Holky jako kdyby zapomněly, co se jim v prvním zápase nedařilo a hrály svou standardní hru, která se malými krůčky postupně zlepšuje a došly si pro další vítězství 2:0. 👌
Domů si tedy vezou 6 bodů do tabulky a zaslouží si pochvalu za všechny tři zápasy! Někdy se sice nedaří po celou dobu, ale důležité je se z toho nezhroutit a taky to, že i velkou bodovou ztrátu dokáží dotáhnout do vyrovnané koncovky. Pro mnohé z nich to byl již třetí herní den po sobě a tak si pochvalu zaslouží i za jejich neuprchající nadšení pro hru! 🙏