Starší žákyně sbíraly další body!

V neděli starší žákyně vyrazily na další zápasy do Kolína. Prvními soupeřkami jim byly holky z Kolína “B”, které už jsme několikrát potkaly, takže jsme si myslely, že víme co můžeme očekávat. I tak přišlo lehké překvapení, a to silné podání hned na začátek, které holkám lehce zavařilo. 👆 Naštěstí si včas vzpomněly co umí hrát a vrátily se zpět do hry! Dokonce si dokázaly vytvořit náskok do koncovky 23:15 💪 Pak se ale vrátila doba temna ze začátku zápasu, ze které se probraly jen tak tak. Výsledek 25:22 pro nás byl tak trochu vysvobozením. Druhý set bohužel pokračoval tak, jako skončil ten první. 😟 Holky byly nedůsledné, přišla série zkažených podání a i když se v závěru snažily, výsledek 20:25 pro soupeřky znamenal účast ve třetím zkráceném setu. Tam už ukázaly co skutečně umí, soustředily se na hru a nenechaly se ničím rozhodit. Výsledek 15:7 hovoří jasně a my si připisujeme 2 body do tabulky! 🥳
Po lehkém odpočinku nás čekal druhý zápas, tentokrát s Kolínem “A”. Ten pro nás vypadal mnohem lépe, holky se nenechaly ničím zaskočit, dodržovaly systém a oko diváka už mohlo pozorovat pěkný volejbal. Výsledek 25:16 v prvním setu pro nás to jen potvrdil. Druhá sada pokračovala ve stejném duchu. I když holky na chvíli zaváhaly, došly si pro vítězství 25:20! To znamená další 3 bodíky do tabulky! 🤩
Tentokrát hrály v plné sestavě, což znamená Linda, Sába, Áďa, Bára, Simča, Lída, Pája, Nelča a Kája. Těší nás, že se do hry starších žákyň mohou plnohodnotně zapojit hráčky modrého minivolejbalu a jejich někdy až tříletý věkový rozdíl není znát! Všechny holky hrály hezky a dohromady tvoří dobrý tým, což je dobře znát při hře. 👏