Nový rok zahájen úspěšně

Neděle 8.1. se nesla ve znamení zápasů děvčat U16 v novém roce! Vyrazily jsme do Kolína, opět posilněné mladšími hráčkami ve složení Linda, Lída, Simča, Pája, Sába, Bára a Kája. 😇
První zápas proti Kolínskému “Áčku” vypadal velmi nadějně, holky hrály svoji hru a dostaly se do vedení 17:10. Jenže pak se něco zvrtlo, soupeřkám se dařilo podání a my ho ne a ne přijmout. Najednou jsme prohrávaly 17:20, oba oddechové časy vyčerpány, střídání také a už bylo pouze na holkách, aby se vzchopily. To nakonec dokázaly, ale bohužel bylo pozdě a první sada patřila Kolínu. V setu druhém už jsme nenechaly nic náhodě, holky byly mnohem pozornější. Odměnou jim bylo vítězství 25:15 a následný tiebreak, který byl sice opět vyrovnaný, ale naše holky potvrdily formu a zvítězily! 🙏
Po krátké pauze a svačince na nás čekaly holky z Kolínského Béčka. Nám opět trošku trvalo, než jsme se rozkoukaly a najednou byl první set fuč! Tady není třeba většího komentáře. Další průběh hry byl naštěstí totožný jako s Áčkem, celkem v klidu jsme si došly pro vítězství 2:1 na sety. 💪🏻 Poslední zápas proti Kutné Hoře byl za odměnu. Holky zkoušely různé signály, skákané podání a vše se jim dařilo. Důkazem tomu může být například 13 bodů v řadě! Výhra 2:0 a 3 body do tabulky byly tedy naše! 🥳