Šest statečných v Neratovicích.

Šest statečných mladších žákyň (Anička Č., Sába, Áďa Koz., Bára, Maruška a Kája) jelo bojovat v prvním kole jarní části do Neratovic o čelo Krajského přeboru! V prvním zápase proti Mělníku se tato šestice teprve probouzela. Soupeřky si v začátku obou setů udělaly náskok, který jsme sice postupně stahovaly, ale na našem kontě bylo až příliš zkažených servisů, aby to stačilo na vítězství. Prohry 22:25 a 19:25…
Druhý zápas proti Říčanům byl pravý opak. Servis i další herní činnosti se dařily a na hřišti panovala klidná nálada. První set jsme přejely soupeřky 25:4 a doufaly jsme, že druhý set bude v podobném duchu, abychom pošetřily síly. Naštěstí to tak bylo. Tři body do tabulky byly naše.

Další zápas proti Tuchlovicím byl pro všechny přítomné v hale velmi napínavý. Začátek setu nám hodně ujel, prohrávaly jsme 10:21 a soupeřky se v podstatě radovaly z vítězství. My ale vzhledem k ostatním odehraným zápasům všech zúčastněných týmů věděly, že musíme vyhrát 2:0! Holky ukázaly jaký jsou skvělý tým, semkly se, navzájem si pomáhaly a radily. Mnozí dost zariskovaly na servisu a vyrovnaná koncovka byla na světě, uff. Zaslouženě jsme ji dotáhly do vítězného konce. Ve druhém setu jsme žádné větší drama nepřipustily a vyhrály 25:19.

Poslední zápas proti domácím jsme věděly, že bude těžký. Ale rvaly jsme se a soupeřkám nenechaly nic zadarmo. V koncovce prvního setu jsme udělaly pár nepozorných chyb a prohráváme. Osmý set během tak krátké doby byl na šest hráček už hodně… Síly došly a prohráváme s Neratovicemi 0:2. Ale se ctí!

Holky vybojovaly v této skupině krásné třetí místo, to znamená, že v posledním turnaji budou bojovat o 6.-10. místo z 27. zúčastněných týmů Středočeského kraje.