Ženy mají odehrané druhé kolo

I ženy v lednu reprezentovaly ve Chvaleticích ve složení Áďa B., Kačka B., Marťa, Šárka, Laďka, Helča a Denča. První set proti Kolínu jsme trochu zaspaly začátek, který už se bohužel nedal dotáhnout, ve druhém setu jsme hrály naší systematickou hru a došly si tedy pro vítězství. Ve třetí zkrácené sadě jsme hrály vyrovnaně, bohužel dvě chyby na podání v koncovce nás stály vítězství, prohráváme 13:15 a připisujeme do tabulky bod. 😎
Ve druhém zápase jsme nastoupily proti zatím neporažené Vlašimi. Holkám jsme to nenechaly zadarmo, zápas byl velice vyrovnaný, rozhodla bohužel série tvrdšího podání, které jsme nebyly schopny přijmout. Do tabulky tedy body nepřipisujeme. 😇
Poslední zápas proti Suchdolu byl skoro celou dobu v naší režii. Hra byla pestrá dařilo se na útoku i servisu, odměnou nám bylo vítězství za tři body! 👌 Po celém odehraném druhém kole nám v tabulce patří krásné 4. místo z celkem osmi týmů. 🥳